زن و شوهر شدن فرزاد حسنی و آزاده نامداری

زن و شوهر شدن فرزاد حسنی و آزاده نامداری

ازدواج فرزاد حسنی و آزاده نامداری

ازدواج فرزاد حسنی و آزاده نامداری

چند روز دیگر «فرزاد حسنی» و «آزاده نامداری» دو مجری جوان و خوشنام تلویزیون ایران پای سفره عقد خواهند نشست تا بزرگترین اتفاق زندگیشان را کنار یکدیگر جشن بگیرند و پای برگه مهمترین شراکت زندگیشان امضا بیندازند.

بقیه خبر در ادامه مطلب...


ادامه مطلب / توضیحات بیشتر
گفتگو مفصل با احسان علیخانی

گفتگو مفصل با احسان علیخانی

گپی مفصل با احسان علیخانی؛از جسارت کاری تا میزان دستمزدش

گپی با احسان علیخانی

 احسان علیخانی در تازه ترین گفتگویش از عموی شهیدش سخن گفته؛ عمویی که قهرمان دوران کودکی او بود و او تاکنون درباره او سخن نگفته بود چون کسی در این باره از او نپرسیده بود!..گفت‌وگوی روزنامه «تماشا»با وی در نتیجه 2 ساعت پرسش و پاسخی است که تا به حال این مجری به آنها جواب نداده از اتفاقات 91 تا سینما، موسیقی و حتی فوتبال.

اما باید اعتراف کرد که با احسان علیخانی گفت‌وگو کردن یکی از آن کارهای سخت شغل ماست؛ چون روبه‌روی کسی قرار می‌گیری که با تکیه بر حرفه‌اش استاد طفره رفتن و بحث را به بهترین شکل عوض کردن است ولی خب شاید اگر این گفت‌وگو تصویری انجام می شد برای اولین بار علیخانی خودش میهمان یک تاک شو بود و «صندلی داغ»‌ای از آب درمی آمد که دیدنی بود. به هرشکل هرچند که در گفت‌وگوی مکتوب نمی شود کنش ها و اتفاقات حاشیه‌ای یک مصاحبه را منعکس کرد اما سعی کردیم تمام حرفهای او را پیاده کنیم تا چیزی از قلم نیفتد..

این تصادف همون تصادفی هستش که ما در همون زمان گفتیم که خدا روشکر احسان علیخانی حالش خوبه..اگه به ارشیو سایت سری بزنید میتونید حتما پیدا کنید که ما اطلاع دادیم حالشون خوبه..

*با توجه به حاشیه‌هایی که در سال 91 برایت اتفاق افتاد تصور اغلب افراد این است که سال گذشته برای احسان علیخانی سال خوبی نبوده، اما دوست داریم نظر خودت را درباره 91 بدانیم.
به نظرم تجربه خوبی بود؛ یک سال پراز فراز و نشیب. هم برایم تلخی داشت و هم شیرینی. همه چیز باهم بود اما اگر بخواهم کلی بگویم بسنده می‌کنم به این جمله که 91 برایم تجربه شگرفی بود. ضمن اینکه برای من حکم رسیدن به یک پاگرد را داشت؛ منظورم رسیدن به مرز 30سالگی است. یک سرفصل در زندگیم بود.

بقیه گپ احسان علیخانی در ادامه مطلب...


ادامه مطلب / توضیحات بیشتر
فيلمبرداری پنهاني در مشهد از طريق كانال كولر همسايه

فيلمبرداری پنهاني در مشهد از طريق كانال كولر همسايه

فيلمبرداری پنهاني از طريق كانال كولر همسايه

فيلمبرداری پنهاني از طريق كانال كولر همسايه

به گزارش جام جم، سرهنگ عرفانی، رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی در این باره گفت: زنی به پلیس فتای استان خراسان رضوی مراجعه و با طرح شكایتی عنوان كرد، تصاویر خصوصی اش در اینترنت و فضای مجازی قرار گرفته و او و خانواده اش دچار دردسر شده اند و نمی داند چه كسی و با چه هدفی این كار را كرده است.
عرفانی افزود: در تحقیقات از شاكی معلوم شد تصاویری كه از وی در اینترنت قرار گرفته، مربوط به زمان هایی بوده كه او تنها در خانه حضور داشته است....

برای دیدن بقیه خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید


ادامه مطلب / توضیحات بیشتر
 فیلم تجاوز به خواهر در گوشی دوست صمیمی

فیلم تجاوز به خواهر در گوشی دوست صمیمی

گوشی دوست صمیمی و فیلم تجاوز به خواهر

گوشی دوست صمیمی و فیلم تجاوز به خواهر

جوانی که درباره خودش می گوید:با چند دختر جوان رابطه خیابانی داشتم و آنها را با وعده های دروغین خام کرده بودم. من همیشه نصیحت های مادرم را به مسخره می گرفتم و می گفتم مرا به حال خود بگذارید تا روزهای خوش جوانی ام را سپری کنم و …! اما راست می گویند که دست روی دست بسیار است چون با موضوعی روبه رو شدم که فهمیدم پاکی و عفت بهترین و گران بهاترین گوهر وجود آدمی است.

پسر جوان در دایره اجتماعی کلانتری جهاد مشهد گفت: سرتان را به درد نیاورم من و ۲ تن از دوستانم با پول تو جیبی که در اختیار داشتیم هر روز در خیابان ها به دنبال دختران و زنان بزک کرده ای راه می افتادیم که درصدد بودند جیب هایمان را خالی کنند.
حدود ۲ هفته قبل، یکی از دوستانم با آب و تاب برایم تعریف کرد که با دختری باکلاس آشنا شده است و ارتباط زیادی باهم دارند. دوستم با این حرف ها مرا نیز وسوسه کرد تا از آن دختر خانم سوءاستفاده کنم. او یک روز با آن دختر قرار گذاشت و مرا نیز در ویلای پدرش مخفی کرد. طبق نقشه ای که در سر داشتیم قرار بود وقتی آن دختر جوان به داخل باغ آمد من نیز …!

بقیه در ادامه مطلب...


ادامه مطلب / توضیحات بیشتر
دوستی پنهانی زن جوان با پسرعمو و قتل شوهر

دوستی پنهانی زن جوان با پسرعمو و قتل شوهر

عشق پنهانی زن جوان با پسرعمو با قتل شوهرش فاش شد!

عشق پنهانی زن جوان با پسرعمو با قتل شوهرش فاش شد!

روزنامه قانون: عشق پنهانی زن جوان به پسرعموی ۱۹ ساله‌اش با قتل شوهرش فاش شد.ساعت ۶ و ۴۰ دقیقه صبح ۱۲ اسفند سال گذشته مأموران کلانتری ۱۸ قرچک ورامین در جریان کشف جسدی در خیابان شهید رجایی قرار گرفتند. با حضور مأموران کلانتری در محل مشخص شد که جسد متعلق به مردی حدودا 31 ساله با شلوار مشکی، تی شرت قرمز و کاپشن قهوه‌ای بوده که در داخل یک دستگاه خودرو وانت، در حالي‌كه تمامی درهای خودرو باز بوده، کشف شده است.بلافاصله موضوع به پلیس آگاهی شهرستان ورامین و قاضی کشیک دادگاه عمومی بخش قرچک اعلام و با حضور تیم جنایی پلیس آگاهی و قاضی فتاحی، رئیس شعبه ۱۰۲ دادگاه عمومی بخش قرچک، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی ورامین قرار گرفت. با انتقال جسد به پزشکی قانونی و اعلام نظریه معاینه جسد، وجود آثاري ناشی از اصابت ضربه جسم سخت به ناحیه سر و همچنین انسداد مجاری تنفسی تأیید و پرونده در ادامه رسیدگی، با موضوع «قتل عمد» در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی ورامین قرار گرفت.

برای دیدن بقیه خبر به ادامه مطلب بروید...


ادامه مطلب / توضیحات بیشتر

پیام مدیرتوجه : در صورتی که هر یک از لینک های دانلود با اشکال مواجه بود و یا عکس ها و صفحات برای شما باز نمی شد ، حتما آن را از بخش نظرات اخر همین صفحه ذکر جزئیات اطلاع دهید تا نسبت به رفع سـریع آن مشکل اقدام شود با تشکر - مدیریت سایت البرز پاتوق

تعداد صفحات : 10